0
     

Košík je prázdný

BonoVino - vína plná inspirace

bv
Jsme milovníci dobrého vína a jídla. Jako obchodní společnost BonoVino se již od roku 2008 zabýváme dovozem a prodejem kvalitních vín a potravin především ze Španělska. V našem portfoliu najdete nejen vína ze slavných oblastí jako je Rioja, Ribera del Duero, Rias Baixas, ale také velkou řadu zajímavých vín z méně známých vinařských oblastí, která Vás překvapí nejenom kvalitou a chutí, ale i cenou. K dobrému vínu ze Španělska patří také místní pochutiny. Proto v nabídce naleznete také prvotřídní olivové oleje, na farmě vyráběné ovčí sýry Manchego, typické španělské uzeniny, Jamón, grilované papriky, chřest a další autentické španělské speciality.


Mimo Španělsko u nás najdete další nápoje, do kterých jsme se sami zamilovali. Nabízíme tedy například i moselské Rieslingy, Prosecco, Champagne a další unikátní nápoje. Vše co dovážíme, si sami pečlivě vybíráme, a několikrát ročně Španělsko navštěvujeme. Snažíme se udržovat s našimi dodavateli osobní vazby a jsme velice rádi, že nás zástupci těchto firem také pravidelně navštěvují v Brně. Pravidelně také organizujeme výlety za poznáním, na kterých se naši zákazníci mohou seznámit s prostředím, vinaři, samotnými víny, místní kulturou a gastronomií.

Zaměřujeme se na vína, která nenajdete v supermarketech. Jedná se o vína malých rodinných a středně velkých vinařů. Dělají jedinečná vína s autentickou chutí pro dané odrůdy a vinařskou oblast, ruku v ruce s citlivým zpracováním hroznů. Našimi zákazníky jsou milovníci kvalitních španělských vín a španělské gastronomie, provozovatelé soukromých i veřejných vinoték, majitelé archivačních sklepů, výjimečné restaurace a bary po celém Česku.

21
Vytvořili jsme pro Vás nový e-shop, který Vám umožní snadnou a přehlednou navigaci v naší aktuální nabídce. Dozvíte se veškeré informace o regionu, vinaři, konkrétním víně a jeho senzorice a nově i s doporučeným párováním. Nakupujte v klidu doma a nebo se inspirujte před návštěvou naší prodejny.

Na tomto e-shopu můžete také využít možnost registrace, stát se pak CLUBovým zákazníkem a čerpat výhody. V neposlední řadě se zde můžete i vzdělávat. V kategorii BONOPEDIE naleznete užitečné tipy např. na krájení šunky, párování jídla a vína či přímo recepty z našich delikates.
11
Prodejnu BONO VINO najdete na ulici Vídeňská 125 (areál Bibus). Zde naleznete veškerý sortiment Bono Vino s.r.o. - vína a delikatesy ze Španělska, ale i z Rakouska, Německa, Francie, Itálie a Moravy. Jsou zde vína uvedená na webu, ale také speciální a dárková balení, novinky, akční zboží a ostatní nezveřejňovaná vína a delikatesy. Veškeré zboží je ihned dostupné v kusovém či kartónovém množství. 

Možnost parkování, prodejní doba 9-17 h a široká nabídka našich produktů je pohodlným řešením pro Váš příležitostní nebo zásobovací nákup vín a delikates.
221
 DON PINTXOS • WINE & TAPAS BAR

Našim cílem je přiblížení španělské kultury, vína a dobrého jídla širší veřejnosti. To je jeden z důvodů, proč vznikl bar Don Pintxos. Otevřel se 28. 11. 2011 za účasti tehdejšího španělského velvyslance, pana Pascuala Ignacia Navarro Ríos.
V nabídce naleznete výběr vín z portfolia společnosti BonoVino. Vína zde můžete ochutnat po skleničce a školený servis Vám rád sestaví i vhodné pořadí degustace. Víno nezapomeňte párovat! Každý den u nás můžete ochutnat několik druhů typických tapas, na farmě vyráběné ovčí sýry Manchego, olivy, španělské klobásky a šunky Serrano či Ibérico, krevety na grilu a mnoho dalšího. PŘEJÍT NA STRÁNKY BARU

SLEDUJTE NÁS:
insta fb1