0
     

Košík je prázdný

BonoVino - vína plná inspirace

bv
Jsme milovníci dobrého vína a jídla. Jako obchodní společnost BonoVino se již od roku 2008 zabýváme dovozem a prodejem kvalitních vín a potravin především ze Španělska. V našem portfoliu najdete nejen vína ze slavných oblastí jako je Rioja, Ribera del Duero, Rias Baixas, ale také velkou řadu zajímavých vín z méně známých vinařských oblastí, která Vás překvapí nejenom kvalitou a chutí, ale i cenou. K dobrému vínu ze Španělska patří také místní pochutiny. Proto v nabídce naleznete také prvotřídní olivové oleje, na farmě vyráběné ovčí sýry Manchego, typické španělské uzeniny, Jamón, grilované papriky, chřest a další autentické španělské speciality.


Mimo Španělsko u nás najdete další nápoje, do kterých jsme se sami zamilovali. Nabízíme tedy například i moselské Rieslingy, Champagne a další unikátní nápoje. Vše co dovážíme, si sami pečlivě vybíráme, a několikrát ročně Španělsko navštěvujeme. Snažíme se udržovat s našimi dodavateli osobní vazby a jsme velice rádi, že nás zástupci těchto firem také pravidelně navštěvují v Brně. Pravidelně také organizujeme výlety za poznáním, na kterých se naši zákazníci mohou seznámit s prostředím, vinaři, samotnými víny, místní kulturou a gastronomií.

Zaměřujeme se na vína, která nenajdete v supermarketech. Jedná se o vína malých rodinných a středně velkých vinařů. Dělají jedinečná vína s autentickou chutí pro dané odrůdy a vinařskou oblast, ruku v ruce s citlivým zpracováním hroznů. Našimi zákazníky jsou milovníci kvalitních španělských vín a španělské gastronomie, provozovatelé soukromých i veřejných vinoték, majitelé archivačních sklepů, výjimečné restaurace a bary po celém Česku.

21

Prodejnu BonoVino najdete na ulici Vídeňská 125 (areál Bibus). Zde naleznete veškerý sortiment Bono Vino s.r.o. - vína a delikatesy ze Španělska, ale i z Rakouska, Německa, Francie, Itálie a Moravy. Jsou zde vína uvedená na webu, ale také speciální a dárková balení, novinky, akční zboží atd.. Veškeré zboží je ihned dostupné v kusovém či kartónovém množství. 

Fungujeme i přes e-shop, který Vám umožní snadnou a přehlednou navigaci v naší aktuální nabídce. Dozvíte se veškeré informace o regionu, vinaři, konkrétním víně a jeho senzorice a nově i s doporučeným párováním. V kategorii BONOPEDIE naleznete užitečné tipy např. na krájení šunky, párování jídla a vína či přímo recepty z našich delikates.

Můžete také využít možnost registrace, stát se pak CLUBovým zákazníkem a čerpat výhody.

11Naše vína a delikatesy dodáváme také velkoobchodní a gastro klientele. Nejedná se pouze o špičkové restaurace a hotely, zásobujeme také malé vinotéky a obchody. Klientům poskytujeme školení na vína, studijní materiály a reklamní předměty. 

Rádi pro vás připravíme vinný catering přesně na míru. Zvládáme jak menší soukromý večírek, tak velké akce jako jsou plesy, golfové turnaje a dostihy. Pořádáme nejrůznější degustace, volné i řízené. Po domluvě lze zajistit soukromou degustaci pro vaše klienty nebo např. jako teambuilding.

15Pro vaše obchodní partnery, zákazníky či zaměstnance připravíme víno jako DÁRKOVÝ PŘEDMĚT. Firemní "reklamní" víno je možné odečíst od základu daně z příjmu, za předpokladu splnění několika podmínek (tiché víno 15% alk., v ceně do 500 Kč bez DPH, označené logem společnosti).

Tato vína s vámi pečlivě vybereme a v případě zájmu zajistíme také vhodné balení (tašky, krabice). Připravíme pro váš také grafiku na dárkový obal s vaším logem a požadovaným designem (firemní barvy, sezónní design, vaše motto atd.), včetně tisku a kompletace celé zakázky. Stejně tak můžeme připravit, při splnění podmínek výše, dárkové balíčky či koše včetně delikates.