0
     

Košík je prázdný

Vinařství z Valdobbiadene DOCG

Ca' Del Sole - Itálie

189x132-1611163726.jpg

Ca 'del Sole se nachází v Solize přímo v srdci regionu Prosecca, mezi Conegliano a Valdobbiadene. Tajemství zachovalé mezi těmito nádhernými horami je jednoduché: láska a úcta k vlastní práci a vlastní zemi. Výsledkem jsou pak perly mezi italskými šumivými víny: Prosecco Superiore Conegliano Valdobbiadene DOCG a Prosecco DOC Treviso.

Pečlivý důraz i těm nejmenším detailům a neustálému úsilí v každé fázi procesu výroby činí vína Ca 'del Sole velmi bohatá na intenzivní vůně a chutě. Tradice a technologie zde jdou v ruce a vytváří společnost otevřenou inovacím, ale také respektující tradiční znalosti dědící se z generace na generaci.

Vinařství produkuje okolo 1 000 000 lahví vína ročně. Používaná odrůda je 100% GLERA, která se výborně se hodí pro výrobu Prosecca Superiore DOCG Valdobbiadene a Prosecco DOC. Celá technologie je speciálně navržena pro práci s touto odrůdou s cílem vytvořit nejkvalitnější polo-šumivá a šumivá vína. Důkladné kontroly jsou pravidelně prováděny kvůli zdraví hroznů, obsahu cukru a kyselin, aby zajistily nejlepší kvalitativní parametry. Po sklizni jsou hrozny tříděny (v závislosti na jejich kvalitativních vlastnostech) pro různé produkce a typy Prosecca. Technické znalosti a know-how v procesech kvašení, stáčení a skladování umožnily vinařství dosáhnout výjimečných výsledků na národních a mezinárodních trzích (například zlaté Medaile Mundus VINI 2015). Více než 60% výroby je směřováno na vývozní trh: značka Ca 'del Sole je dobře známý v mnoha zemích severní a východní Evropy, ve Spojených státech, Rusku a Číně.